Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA na mistrovství Evropy v atletice 2022

Joma vybavila nejvíce národních týmů na mistrovství Evropy v atletice v Mnichově 2022. Na největší evropské akci roku obléklo dresy Joma až 11 národních týmů i s debutující Českou republikou.

Joma měla obrovský dopad na poslední mistrovství Evropy v atletice, protože to byla značka, která vybavila nejvíce národních týmů. Celkem 11 výběrů, díky nimž je Joma v tomto sportu na špici: Španělsko, Česká republika, Slovinsko, Srbsko, Irsko, Albánie, Andorra, Gruzie, Moldavsko, Ázerbájdžán a Makedonie.

Široký výběr pro vybavení elitních sportovců má Joma díky vývoji produktů, který provedla v posledních sezónách v oblasti oděvů, což je jedna z jejích hlavních činností, kterou prokázala expanze podnikání a počet profesionálních a amatérských sportovců, kteří vybrali značku Joma.

Těchto 11 týmů poskytlo Jomě prezentaci na 21 medailových stupních vítězů. Zvláště pozoruhodný byl výkon Španělska, které získalo 10 medailí a v celkovém pořadí medailí skončilo na třetím místě.

Kromě federací přítomných na evropském šampionátu sponzoruje Joma další nekontinentální federace, jako je Mexiko, Maroko nebo Dominikánská republika, a další evropské federace, které nejsou v Mnichově, jako je Wales a Skotsko.