Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Na halové mistrovství světa v roce 2024 se přihlásilo 15 federací JOMA

Glasgow bude hostit halové mistrovství světa v atletice, kde bude 15 federací v dresu Joma soutěžit o zlato. Více než 650 sportovců 130 národností bude od 1. do 3. března soutěžit na halovém mistrovství světa v atletice v roce 2024. Mezi nimi nebude méně než 15 federací v produktech Joma: Španělsko, Itálie, Česká republika, Maroko, Mexiko, Chorvatsko, Srbsko, Slovinsko, Irsko, Rumunsko, Tunisko, Albánie, Ázerbájdžán, Moldavsko a Andorra. Skotské město Glasgow bude hostit jednu z největších atletických akcí na světě.

Tam se celý #JomaTeam bude snažit dosáhnout vrcholu ve svých disciplínách a zároveň ukázat potenciál značky v tomto sportu. Atletika jde ruku v ruce s historií společnosti Joma a díky svému vývoji v posledních letech se řadí mezi přední značky ve sportovních produktech, a to jak v obuvi, tak v oblečení. To by nebylo možné bez investic do výzkumu a vývoje a aplikace nejnovějších technologií.

Taková úroveň je demonstrována důvěrou, kterou atletika vkládá do značky Joma a vybavuje všechny národní týmy, které se zúčastní tohoto halového mistrovství světa v Glasgow. Některé z nich jsou nedávné přírůstky, zatímco jiné jako Královská španělská atletická federace zůstávají i po 14 letech.

Skutečná ukázka kvality produktů Joma v Glasgow

Produkty, které Joma poskytuje svým týmům, se vyznačují vynikající kvalitou a začleněním nejlepších technických vlastností. Všechny #JomaTeam na halovém mistrovství světa 2024 se budou těšit z lehké a elastické tkaniny spolu s technologiemi, jako je Micro-Mesh System, pomáhající s odpařováním potu; nebo Flatlock laserem řezané povrchy, omezující jakékoli tření. Cílem vždy bylo nabízet pohodlí a maximalizovat výkon sportovců.