Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

O nás

Co děláme

Specializujeme se na realizaci komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy, firemní týmy i jednotlivce.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem v oblasti sportu dobře víme, jak postupovat, aby Vám zakoupené sportovní produkty dobře sloužily, plnily svoji funkci, abyste se v nich vy i tým dobře cítili a v neposlední řadě i dobře vypadali.

Naší snahou je neustále nabídku zkvalitňovat a poskytovat Vám v této oblasti plný a komplexní servis. I proto jsme spustili nový moderní e-shop, který Vám umožní snažší a kvalitnější výběr i nákup sportovních produktů.

O společnosti

E-shop sportovnidresy.cz je provozován společností GHH, s.r.o., která byla založena v roce 1995 a slouží jako servisní organizace pro realizaci nákupu a prodeje sportovních produktů. Od počátků naší činnosti dodáváme sportovní dresy a sportovní oblečení značky ALEA sportswear. Postupně jsme do naší nabídky přidali značky MACRON, JOMA a ASICS, které výrazně rozšířily náš sortiment sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi a dalšího vybavení i doplňků.

Jsme přímým a autorizovaným distributorem všech našich značek.

Věříme, že i vy s námi budete spokojeni a že přispějeme k Vašemu výbornému sportovnímu výkonu!

Naše značky

Macron

Macron je přední evropská společnost ve výrobě a prodeji sportovního oblečení, která působí ve čtyřech hlavních oblastech podnikání: Teamwear – sportovní oblečení a doplňky pro týmové sporty (fotbal, volejbal, basketbal, házená, běh, rugby, baseball); Merchandising – oficiální soupravy, produkty pro volný čas a příslušenství pro příznivce klubů sponzorovaných Macronem; Run & Train – technické oblečení pro jednotlivé běžce a pro tréninky v tělocvičně; Athleisure – sportovně inspirované oblečení pro volný čas, pro ty, kteří chtějí nosit Macron i mimo sportovní aktivity.

Macron vděčí za svůj úspěch schopnosti interpretovat potřeby a požadavky těch, kteří sportují a potřebují vysoce kvalitní a technické výrobky.

Macron pevně věří v hodnoty tvrdé práce a neustálého zlepšování. Sport vyžaduje úsilí, pot a vůli a Macron to ví. S ohledem na tuto filozofii vstoupil Macron do sportovního světa jako malý, ale silný hráč. Od té doby Macron rychle roste a podporuje týmy a sportovce na všech úrovních, usilovně pracujíc na tom, aby jim poskytli ty nejlepší technické produkty, které pomohou zlepšit jejich výkon. Síla naší vůle je naše síla.

WORK HARD. PLAY HARDER.

Macron philosophy

Joma

Joma je španělská společnost, která se specializuje na výrobu sportovního oblečení a obuvi. Sídlo společnosti se nachází v Portillo de Toledo, v blízkosti správního centra provincie Toledo.

Společnost byla založena v roce 1965 Fructuoso Lópezem. Joma zahájila výrobu sortimentu s osmi zaměstnanci. Postupem času si Joma vybudovala pověst spolehlivého výrobce vysoce kvalitní fotbalové obuvi, fotbalových dresů, sportovní obuvi a volnočasového vybavení. V roce 1992 získala společnost první místo mezi prodejci sportovních bot ve Španělsku. V roce 1997 se Joma stala lídrem v prodeji fotbalového oblečení a obuvi díky vývoji nových typů sportovních bot ve spolupráci s fotbalisty a předními odborníky. Společnost byla založena jako malý provoz v Portillo de Toledo a v roce 2000 byla přeměněna na moderní podnik s provozními prostory. Joma vybudovala vlastní vědecké a výzkumné centrum, kde se vyvíjejí nové druhy sportovní obuvi ve spolupráci s Toledo Shoe Research Association a Institutem biomechaniky ve Valencii.

V roce 2009 společnost uzavřela sponzorskou smlouvu se španělskou atletickou federací, podle níž budou sportovci země vystupovat ve sportovním oblečení a obuvi Joma.

ALEA sportswear

Značka nesoucí název ALEA sportswear vznikla a byla zaregistrována v roce 1989 a v začátcích vyráběla pouze sportovní oblečení pro kolektivní sporty. Sortiment byl však postupně rozšiřován a výrazně se zvýšila i jeho kvalita. Oblečení, které bylo původně jen pro rekreační a výkonnostní sport, se postupně prosadilo i do špičkových klubů a k jednotlivcům.

Produkty ALEA sportswear Vám nabízí individualitu, díky které máte možnost sestavit si sportovní dresy nebo další sportovní týmové oblečení přesně podle Vašich požadavků a představ o designu, typu, barevnosti, materiálu a potisku.

Asics

Když v roce 1949 založil Japonec Kihachiro Onitsuka firmu Onitsuka Tiger, měl určitou vizi – chtěl vyrábět sportovní obuv, která pomůže sportovcům na celém světě, aby zdravým způsobem dosáhli svých osobních cílů. Z firmy se poté stala společnost ASICS. Inovativní přístup založený na vědeckém výzkumu a úzké spolupráci se sportovci je základem pro cíle ASICS.

Název ASICS je zkratkou latinské věty „Anima Sana in Corpore Sano,“ což v překladu znamená „Ve zdravém těle zdravý duch“. A právě tato myšlenka prostupuje celou filozofií značky ASICS, jejímž základem jsou konzistence, inovace, důraz na kvalitu a originalita.

 
Fakturační údaje

GHH, s.r.o., se sídlem Kupkova 676/86, Brno 63800

zapsaná u Krajského obchodního soudu v Brně, oddíl C, vložka 20145

IČ: 63472970, DIČ: CZ63472970

picture