Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

O nás

Co děláme

Specializujeme se na realizaci komplexních dodávek sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi, míčů a dalšího sportovního vybavení včetně potisku pro sportovní kluby, oddíly, školy, firemní týmy i jednotlivce.

Díky našim dlouhodobým zkušenostem v oblasti sportu dobře víme, jak postupovat, aby Vám zakoupené sportovní produkty dobře sloužily, plnily svoji funkci, abyste se v nich vy i tým dobře cítili a v neposlední řadě i dobře vypadali.

Naší snahou je neustále nabídku zkvalitňovat a poskytovat Vám v této oblasti plný a komplexní servis. I proto jsme spustili nový moderní e-shop, který Vám umožní snažší a kvalitnější výběr i nákup sportovních produktů.

O společnosti

E-shop sportovnidresy.cz je provozován společností GHH, s.r.o., která byla založena v roce 1995 a slouží jako servisní organizace pro realizaci nákupu a prodeje sportovních produktů.

Od počátků naší činnosti jsme dodávali sportovní dresy a sportovní oblečení značky ALEA sportswear. Postupně jsme do naší nabídky přidali značky MACRON a JOMA, které výrazně rozšířily náš sortiment sportovních dresů, sportovního oblečení, sportovní obuvi a dalšího vybavení i doplňků. V roce 2023 vznikla naše vlastní značka s logem ve tvaru písmene S, která označuje sportovní dresy a sportovní oblečení vyrobené na zakázku v jedinečném vlastním designu technologií sublimačního tisku.

Jsme přímým a autorizovaným distributorem všech našich značek.

Věříme, že i vy s námi budete spokojeni a že přispějeme k Vašemu výbornému sportovnímu výkonu!

Naše značky

Pro zobrazení detailu značky klikněte na její logo.

 

Fakturační údaje

GHH, s.r.o., se sídlem Kupkova 676/86, Brno 63800

zapsaná u Krajského obchodního soudu v Brně, oddíl C, vložka 20145

IČ: 63472970, DIČ: CZ63472970

picture