Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Potisk

Nabízíme potisk sportovních dresů, triček, týmových souprav, tréninkového oblečení, bund a dalšího sportovního i reklamního textilu.

Objednávky realizujeme v krátké dodací lhůtě, kterou maximálně přizpůsobíme požadavkům.

Potisk je důležitou součástí každého pěkného sportovního dresu nebo jiného sportovního oblečení!

Kvalita a design

Usilujeme o to, aby kvalita a současně i design potisku byly na co možná nejvyšší úrovni.

 

Poradenství při výběru

Poradíme s volbou technologie, velikosti i umístěním potisku.

 

Cenová nabídka a vizualizace

Zpracujeme cenovou nabídku a vizualizaci produktů i s veškerým potiskem. Ceny nejpoužívanějších potisků najdete v sekci Potisky. Pokud se jedná o větší množství produktů, případně jste požadovaný potisk nenašli, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře Poptávka nebo na našich kontaktech.

 

Archivace objednávek

Uložíme všechny grafické podklady k objednávce pro budoucí využití.

 

Fonty pro čísla, jmenovky a nápisy

pro zvětšení klikněte na obrázek

 

Umístění potisku

pro zvětšení klikněte na obrázek

 

Technologie potisku

Fólie

Jednobarevný nebo dvoubarevný potisk

Technologie vhodná pro aplikaci čísel, nápisů, jmenovek, jednodušších log atd. spočívající v transferu motivu, který je předem vyřezán ze speciální fólie, na libovolný druh textilního materiálu. Tyto potisky jsou polomatné, hladké, měkké a odolné proti oděru i jinému mechanickému poškození. Tato technologie nabízí také možnost různých efektů jako jsou metalické, fluorescenční, glitrované, holografické a 3D fólie. Údržba je velmi jednoduchá, avšak není možné je žehlit po povrchu.

Vícebarevný potisk (plnobarevný)

Technologie vhodná pro aplikaci vícebarevných log a plnobarevných motivů spočívající v transferu motivu, který je předem natištěn Eco solventním inkoustem na speciální fólii a přesně ořezán do požadovaného tvaru, na libovolný druh textilního materiálu. Tyto potisky jsou polomatné, hladké, měkké a odolné proti oděru i jinému mechanickému poškození. Údržba je velmi jednoduchá, avšak není možné je žehlit po povrchu.

Jedná se o velmi oblíbenou a nejčastěji používanou technologii potisku na sportovní produkty, která jim dodává prémiový vzhled.

Sublimace

Technologie, kdy se číslo, logo nebo jiný potisk sublimuje přímo do základního materiálu produktu, takže je zaručena naprostá odolnost proti změně barvy, tvaru a opotřebení. Možné jsou kombinace bílého nebo světlého materiálu s ostatními barevnými odstíny potisků.

Digitální sublimační tisk

Moderní technologie celoplošného tisku na umělá vlákna. Kompletní grafika dresu nebo jiného produktu se sublimuje ještě před sešitím na jednotlivé díly přímo do základního materiálu dresu. Je tak zaručena naprostá odolnost proti změně barvy, tvaru a opotřebení. Výhodou je neomezená barevná škála, vysoké rozlišení umožňující natisknout jakýkoliv motiv či text, a to vše ve vynikající kvalitě i v jakémkoliv rozměru. Při použití této technologie nezáleží na počtu čísel, log, nápisů a dalších motivů, vše je již zahrnuto v ceně produktu.

Výšivka

Technologie vhodná pro branding většího množství textilu identickým motivem. Strojní výšivka patří mezi nejtrvanlivější a velmi reprezentativní potisky.

Sítotisk

Technologie založená na protlačování barvy průchodnými místy šablony, která se přikládá přímo na potiskovaný produkt. Sítotisk je vhodný pro potisk většího množství textilu identickým motivem.

 

Podklady k objednání potisku

V případě, že máte zájem o potisk čísly, jmenovkami nebo nápisy, stačí specifikovat číselnou řadu, jména nebo nápis a upřesnit, jaká čísla a jména náleží k vybraným velikostem produktů. Dále z naší nabídky vyberete font a umístění potisků.

Pokud objednáváte potisk logem, je třeba nám zaslat jeho předlohu. Nejvhodnější předloha pro potisk textilu je v elektronické podobě a vektorovém formátu (soubory .cdr, .eps, .ai nebo .pdf).

Nemáte-li předlohu v některém z výše uvedených formátů, naši grafici zpracují logo i z rastrového formátu (např. soubory .jpeg, .gif, .png, .bmp). Tuto grafickou úpravu již neprovádíme bezplatně, avšak dostanete Vaše logo kvalitně zpracované ve vektorovém formátu pro jakékoliv další použití.

picture