Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Potisky

Potisky jsou důležitou součástí každého pěkného sportovního dresu nebo jiného sportovního oblečení. Proto usilujeme o to, aby jejich kvalita a současně i design byly na co možná nejvyšší úrovni.

Podklady k objednání potisků

V případě, že máte zájem o potisk čísly, jmenovkami nebo nápisy, stačí specifikovat číselnou řadu, jména nebo nápis a upřesnit, jaká čísla a jména náleží k vybraným velikostem produktů. Dále z naší nabídky vyberete font a umístění potisků.

Pokud objednáváte potisk logem, je třeba nám zaslat jeho předlohu. Nejvhodnější předloha pro potisk textilu je v elektronické podobě a vektorovém formátu (soubory .cdr, .eps, .ai nebo .pdf). Nemáte-li předlohu v některém z výše uvedených formátů, naši grafici zpracují logo i z rastrového formátu (např. soubory .jpeg, .gif, .png, .bmp). Tuto grafickou úpravu již neprovádíme bezplatně, avšak dostanete Vaše logo kvalitně zpracované ve vektorovém formátu pro jakékoliv další použití.

Fonty čísel, jmenovek a nápisů

Fonty čísel, jmenovek a nápisů si můžete prohlédnout zde.

Umístění potisků

Umístění potisků si můžete prohlédnout zde.

Technologie potisků

Plast

Technologie vhodná pro aplikaci čísel, nápisů, jmenovek, jednodušších log atd. spočívající v transferu motivu, který je předem vytvořen ze speciální folie, na libovolný druh textilního materiálu. Tyto potisky jsou polomatné, hladké, měkké a odolné proti oděru i jinému mechanickému poškození. Údržba je velmi jednoduchá, avšak není možné je žehlit. Jedná se o velmi oblíbený a často používaný typ potisků.

Sublimace

Technologie, kdy se číslo, logo nebo jiný potisk sublimuje přímo do základního materiálu produktu, takže je zaručena naprostá odolnost proti změně barvy, tvaru a opotřebení. Možné jsou kombinace bílého nebo světlého materiálu s ostatními barevnými odstíny potisků.

Digitální sublimační tisk

Moderní technologie celoplošného tisku na umělá vlákna. Kompletní grafika dresu nebo jiného produktu se sublimuje ještě před sešitím na jednotlivé díly přímo do základního materiálu dresu. Je tak zaručena naprostá odolnost proti změně barvy, tvaru a opotřebení. Výhodou je neomezená barevná škála, vysoké rozlišení umožňující natisknout jakýkoliv motiv či text, a to vše ve vynikající kvalitě i v jakémkoliv rozměru. Při použití této technologie nezáleží na počtu čísel, log, nápisů a dalších motivů, vše je již zahrnuto v ceně produktu.

Výšivka

Technologie vhodná pro branding většího množství textilu identickým motivem. Strojní výšivka patří mezi nejtrvanlivější a velmi reprezentativní potisky.

Sítotisk

Technologie založená na protlačování barvy průchodnými místy šablony, která se přikládá přímo na potiskovaný produkt. Sítotisk je vhodný pro potisk většího množství textilu identickým motivem.

picture