Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Velký počet medailí na halovém mistrovství Evropy v atletice 2023

Z národních federací sponzorovaných společností Joma na halovém mistrovství Evropy v atletice 2023 si pět z nich odvezlo domů medaile: Itálie, Španělsko, Česká republika, Srbsko a Slovinsko a získaly celkem 14 medailí.

Atletické federace sponzorované společností Joma získaly celkem 14 medailí na halovém mistrovství Evropy v atletice 2023, které se konalo v Ataköy Athletics Areně v Istanbulu (Turecko). S Itálií na čele medailového žebříčku Joma a třetí v celkovém hodnocení skončilo všech pět národních delegací sponzorovaných společností Joma na soutěžních stupních vítězů. Výsledky, díky kterým se značka dostává na přední místa v jedné z nejvýznamnějších evropských soutěží na vysoké úrovni.

Itálie

Itálie předvedla v Istanbulu skvělý výkon, vyhrála šest medailí a obsadila čtvrté místo v celkovém hodnocení s nádherným třetím místem. Dvě zlaté medaile získali Zane Weir (22,06 m) ve vrhu koulí a Samuele Ceccarelli (6,48) v běhu na 60 metrů mužů. Co se týče stříbrných medailí, excelovaly ženy: Dariya Derkach (14,20 m) v trojskoku, Larissa Iapichino (6,97 m) ve skoku dalekém a dívky štafeta na 4x400 m (3:28:61). V posledních dvou kategoriích vytvořila Itálie nové národní rekordy. Do sčítání se zapsalo i stříbro Marcella Jacobse (6,50) na 60m.

Španělsko

Na jedné straně byl Španěl Adrian Ben atletem RFEA s nejlepším výsledkem v Istanbulu poté, co vyhrál zlato na 800 metrů. Na straně druhé Adel Meechal získal stříbrnou medaili (7:41,75), podle něj velmi speciální, na 3000 metrů mužů.

Česká republika

Jedna z nejnovějších posil #JomaTeam, Česká republika, získala cenné kovy na tomto mistrovství. Stříbrnou medaili získal Tomáš Staněk (21,90 m) ve vrhu koulí, bronz pak atletka Amálie Švábiková (4,70 m) ve skoku o tyči.

Srbsko

Reprezentanti Srbska z Istanbulu 2023, Ivana Vuleta (6,91 m) ve skoku dalekém žen a Elzan Bibc (7:44,03) v běhu na 3000 metrů mužů, se vrátili z Turecka s bronzovou medailí.

Slovinsko

Slovinská výprava získala dvě stříbrné medaile v ženských kategoriích. Tina Sutej (4,75 m) ve skoku o tyči žen a Anita Horvat (2:00,54) v běhu na 800 m vystoupily po svých závodech na stupně vítězů.

Výsledky pěti národních federací španělská značka Joma ukázala svůj potenciál v této disciplíně. Všichni si svou medailovou bilanci rozšířili hrdým nošením J na sportovním oblečení. Celá Evropa tak mohla vidět kvalitu a technologii, která charakterizuje produkty Joma. Systémy jako Micro-Mesh System zlepšující odvod potu nebo Flatlock a laserem řezané povrchové úpravy, které omezují tření, přispívají k pohodlí a optimalizaci výkonu sportovců.