Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Pět výběrů postoupí s dresy JOMA na mistrovství světa v házené žen 2023

Ukrajina, Slovinsko, Polsko, Chorvatsko a Španělsko budou značku Joma zastupovat na mistrovství světa v házené žen 2023.

Mistrovství světa v házené žen 2023 začíná! Od 29. listopadu do 17. prosince se bude světová událost házené konat na různých místech po celém Norsku, Švédsku a Dánsku. Tam má Joma silný tým tvořený pěti národními výběry: Ukrajinou, Slovinskem, Polskem, Chorvatskem a španělským Las Guerreras. Tato přítomnost bude patrná během celého šampionátu a posílí závazek značky propagovat ženský sport, který se stále více prosazuje.

Během mistrovství světa v házené bude 32 federací bojovat o místo na olympijských hrách v Paříži, vyhrazené pro nejlépe umístěný tým. Proto může být kdokoli z #JomaTeamu tím šťastným. Pro začátek bude hrát osm skupin základní fázi. Chorvatsko je ve skupině A, Slovinsko ve skupině D, Polsko ve skupině F a Španělsko a Ukrajina ve skupině G, které budou debutovat jako první.

Všichni budou ve všech zápasech nosit své příslušné dresy, což povyšuje házenkářský produkt Joma do mezinárodního popředí. Díky vynikající kvalitě a použití nejnovější technologie pomohou optimalizovat výkon hráčů a umožní jim být na úrovni vrcholového sportu.