Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA podporuje Mistrovství Evropy v házené žen 2022

Na největší evropské akci v házené, na Mistrovství Evropy v házené žen 2022, španělská společnost sponzorovala čtyři federace: Chorvatsko, Slovinsko, Španělsko a Polsko. Tím Joma posiluje svou podporu ženskému sportu. 15. Mistrovství Evropy v házené žen se koná mezi 4. a 20. listopadem 2022 na třech místech, ve Slovinsku, Černé Hoře a Severní Makedonii. Pořádá ho Evropská házenkářská federace (EHF) a házenkářské federace tří hostitelských zemí. Současným držitelem je norský tým, který byl vítězem mistrovství Evropy 2020.

Las Guerreras (španělský tým) a národní týmy Chorvatska, Slovinska a Polska se utkaly v nejdůležitějších mistrovských zápasech Evropy s vybavením Joma. A co víc, široká škála sponzorovaných týmů na Mistrovství Evropy v házené žen 2022 prokázala důvěru, kterou házená na nejvyšší úrovni v Joma má. Vybavení elitních sportovců je možné díky investicím do produktu, R+D+I a aplikaci nejnovějších technologií.

Joma už léta vybavuje čtyři federace, jak ženské, tak mužské kategorie. Najdou se tam nejlepší házenkáři z těchto zemí, kteří startovali v minulých ročnících i v dalších národních a mezinárodních soutěžích.

Závazek Joma k rovnosti ve sportu

Od samého začátku Joma prokázala své odhodlání bojovat za rovnost ve sportu. Přestože je před námi ještě dlouhá cesta, značka má rostoucí zastoupení v ženských soutěžích a podpora většího významu a uznání ženského sportu je i nadále jedním z jejích klíčových principů.