Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

MACRON jako partner ME Mnichov 2022

Macron, přední mezinárodní značka sportovního oblečení, bude partnerem technického personálu na mistrovství Evropy v Mnichově 2022, které se bude konat od 11. do 21. srpna. Tento multisportovní turnaj spojuje stávající šampionáty předních sportů kontinentu do jedné akce, aby vytvořil zážitek, který musíte vidět a který musíte navštívit. Nejlepší evropští sportovci budou soutěžit o nejvyšší ocenění svého sportu na kontinentu – titul „mistra Evropy“ – v atletice, plážovém volejbalu, sprintu na kanoi, cyklistice, gymnastice, veslování, sportovním lezení, stolním tenisu a triatlonu.

Na sportovní akci bude Macron přítomen s řadou oblečení věnovanou personálu na každém soutěžním poli. Exkluzivní oděv s přesným, personalizovaným, praktickým a pohodlným designem.

„Jsme potěšeni, že jsme podepsali toto partnerství s prestižním mistrovstvím Evropy v Mnichově 2022", řekl Alberto Ianes, oblastní manažer společnosti Macron. "Důležitá příležitost předvést naše oděvy a nabídnout technickému personálu vysoce kvalitní oblečení, které se vyznačuje elegancí a stylem typickým pro produkty Macron“.