Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

MACRON a FC Viktoria Plzeň odhalili novou domácí sadu 2022/2023

Ozvěny oslav šestého titulu mistra republiky FC Viktoria Plzeň, jednoho z předních klubů první ligy České republiky, ještě neutichly a perspektivní "Red and Blues" ve spojení s technickým sponzorem Macron už odhalili svou novou domácí zápasovou sadu pro příští sezónu. Dres nese koncept čtyř hlavních proudů, které tomuto klubu dodávají energii: hráči, fanoušci, partneři a zaměstnanci týmu. Symbolicky čtyři je také počet řek, na jejichž soutoku město Plzeň vzniklo, které jsou znázorněné modrými diagonálními pruhy na novém dresu.

Jako obvykle se nový domácí dres vyznačuje týmovými barvami, červenou a modrou. Výstřih do V a rukávy jsou modré s červeným lemováním. Červená dominuje přední a zadní části dresu, ale řada diagonálních modrých sublimovaných pruhů se táhne od levého ramene a směrem dolů mizí. Poslední z těchto slábnoucích modrých pruhů je širší než ostatní a sahá až ke straně dresu. Pod čtyřmi menšími pruhy je motiv připomínající tah štětcem v o něco tmavší červené.

Vnitřní strana límce je přizpůsobena barvami, názvem klubu a nápisem „HRÁČI, FANOUŠCI, PARTNEŘI, ZAMĚSTNANCI". Pod krkem vzadu jsou bíle vytištěna písmena „FCVP“, což znamená „Fotbalový klub Viktoria Plzeň“. Znak klubu je ve spodní části vyražen tón v tónu. Na pravém prsu se objevuje ikonické logo italské společnosti Macron Hero, nad srdcem pak klubový znak FC Viktoria Plzeň.

Šortky jsou červené s modrými pruhy na bocích a štulpny červené s modrým páskem nahoře. Nový Slim-Fit domácí dres je vyroben převážně z materiálu Piola, látky vytvářející výrazný retro vzhled. Moderní mikrosíťované vsadky ale zajišťují vynikající prodyšnost.