Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Výkonný #JomaTeam na mistrovství světa v atletice 2023 v Budapešti

Mistrovství světa v atletice 2023 začíná s více než 9 federacemi Joma a 13 jednotlivými sportovci, což je přítomnost, která se oproti předchozímu klání rozrostla.

Více než 2000 sportovců z 200 různých zemí bude soutěžit od 19. do 27. srpna na mistrovství světa v atletice v roce 2023. Pouhý rok před olympijskými hrami v Paříži se v maďarské Budapešti uskuteční celkem 49 akcí. Tam bude o medaili bojovat více než 9 federací Joma: mimo jiné Španělsko, Itálie, Česká republika, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, Irsko, Mexiko a Maroko. Národní atletické centrum bude dějištěm největší mezinárodní akce v tomto sportu.

Silná přítomnost sponzorovaných národních týmů Joma umožní, aby se potenciál značky ukázal světu. Každý z nich bude mít své personalizované uniformy vybavené nejlepší technologií na sportovním trhu. Události, jako je tato, staví španělskou společnost jako jasného lídra.

O 13 individuálních sportovců více než v roce 2022

Ve skutečnosti musíme přidat širokou škálu sportovců Joma, kteří budou také přítomni na mistrovství světa v atletice v roce 2023. Z pouhého jednoho v předchozím roce se rozrostl na celkem 13. Mezi nimi Miguel Ángel López (Španělsko), mistr Evropy v chůzi na 35 km; olympijská atletka Raquel González (Španělsko); Antía Chamosa a Alberto Amezcua na 20 km; brazilská a olympijská atletka Érica de Sena; a José Luis Doctor Morales s FMAA.

Konečně, takový protagonismus demonstruje důvěru, kterou světová atletika vkládá do společnosti Joma začleněním jejích produktů. Uniformy sponzorovaných týmů se zaměřují na kvalitu a nejlepší technologie. Všechny #JomaTeamy potěší technické tkaniny spolu se systémy jako Micro-Mesh System, který přispívá k pocení; nebo Flatlock a laserem řezané povrchové úpravy, které omezují tření. Cílem vždy bylo nabízet pohodlí a maximální zvýšení výkonu sportovců.