Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA jako technický sponzor Římského tenisového Masters 1000

Značka Joma postaví velký stánek, aby se podílela i na komerčním prostoru.

Již druhým rokem v řadě byl zahájen turnaj Rome’s Tennis Masters 1000 se společností Joma jako oficiálním technickým sponzorem. Internazionali BNL d’Italia sdružuje nejlepší světové hráče na Foro Italico Romano a je to jeden z nejprestižnějších turnajů na antuce. Z tohoto důvodu turnaj Masters 1000 opět přináší značce Joma největší zviditelnění v tenise v její historii.

Joma obléká chlapce, dívky a personál prestižní akce do vysoce kvalitního technického materiálu bohatého na technologie. Kromě toho má přes 250 m2 obchodní stánek, kde mohou příznivci tenisu a padelu objevovat a získávat nové trendy značky na sportovním trhu. Produkty Joma jsou mezinárodně uznávány pro své technologické kvality, které jsou aplikovány na všechny položky v prodeji.

Za pozornost stojí zejména kolekce textilu a obuvi Jaro-Léto 2023, oficiální kolekce Italské tenisové a padelové federace (také člen #JomaTeam) a bota ACE PRO ROME inspirovaná barvami italské vlajky.

Podobně je přítomnost Joma v Římě posílena účastí více hráčů #Joma, jako jsou Pablo Carreño a Marcel Granollers. Stručně řečeno, Joma je i nadále nezastavitelná ve světovém tenise díky uznání svých produktů na celém evropském kontinentu a po celém světě.