Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA bude novým sponzorem Slovenské tenisové federace

Sportovní značka Joma pokračuje ve své expanzi v tenisu, sportu, kde je stále více přítomna prostřednictvím široké škály sponzorství. Tentokrát je na řadě Slovenská tenisová federace, nový partner, který vstoupil do #JomaTeam vedle ostatních federací, které byly začleněny v posledních měsících. Značka tak svou pozici v tomto sportu ještě více upevňuje.

Od nynějška budou všichni slovenští sportovci nosit oblečení Joma ve všech kategoriích a pro všechny soutěže, které spadají pod záštitu federace.

Poprvé bude Slovenská tenisová federace k vidění v dresu Joma na Davis Cupu, který se bude konat 3., 4. a 5. února 2023. Tam předvede vysoce kvalitní sportovní oblečení značky Joma v největším tenisovém turnaji a nejvýznamnější mezinárodní soutěži v tomto sportu.

Stručně řečeno, s touto novou sponzorskou smlouvou spojují Joma a Slovenská tenisová federace své síly při hledání nových výzev, počínaje vrcholem. Pokrytí v tomto měřítku pevně staví značku na pole position na nejvyšší úrovni v tenise.

Joma v tenise

Ve světě tenisu obléká Joma národní federace několika evropských zemí včetně Královské španělské tenisové federace, Italské tenisové federace a Srbské tenisové federace spolu s dalšími zeměmi, jako je Uruguay. Nyní se k nim přidává Slovenský tenisový svaz. V posledních letech si značka také získává větší přítomnost prostřednictvím sponzoringu s předními španělskými tenisty, jako jsou Pablo Carreño, Feliciano López nebo Marcel Granollers; a mezinárodní tenisové hvězdy jako Beatriz Haddad, Marco Cecchinato a Iván Dodig.