Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

MACRON je novým technickým partnerem Italské basketbalové federace

Do rodiny Macron přibyl další prestižní italský sportovní svaz. Po další čtyři roky, počínaje 1. lednem 2023, se logo Macron Hero bude objevovat na dresech národních týmů Italské basketbalové federace. Macron bude dodávat hráčům a zaměstnancům italských národních týmů špičkové sportovní oblečení nejvyšší kvality, které se vyznačuje typickým, vytříbeným italským stylem. Díky tomuto novému partnerství, pokrývajícímu veškeré technické sportovní oblečení potřebné pro italské národní týmy, Macron opět potvrdil svou pozici lídra v oblasti kvalitního týmového oblečení.

Smlouva pokrývá dodávky technického sportovního oblečení pro všechny národní týmy: Senior, Junior a 3x3, muži a ženy. Na příštích 4 šampionátech, počínaje příští sezónou, budou mít technické oblečení značky Macron i rozhodčí zapojení do národních soutěží.

Italská basketbalová federace byla založena v roce 1921 a již více než 100 let představuje samotnou podstatu italského basketbalu. Jeho modré dresy nosilo mnoho skvělých hráčů a trenérů, kteří pomáhali psát historii tohoto sportu v Itálii. Italský tým dvakrát vyhrál mistrovství Evropy a pyšní se také dvěma olympijskými stříbrnými medailemi. Itálie je po Španělsku druhou evropskou zemí, která získala nejvíce medailí na evropských basketbalových šampionátech: 10.

Historii, vítězství, symboly a pocit sounáležitosti italských národních stran posílí nové zápasové sady, které budou brzy odhaleny. Nové oděvy budou vyjadřovat italskou identitu týmu prostřednictvím přizpůsobení, stylového designu a rafinovaných detailů.