Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Tenisový #JomaTeam zahajuje sezónu 2024 na Australian Open

Tenisté sponzorovaní značkou Joma se pokusí získat mistrovský titul na prvním Grand Slamu roku 2024. Všichni tenisté, opět s kompletním vybavením Joma, v Melbourne slouží jako skvělá ukázka technických produktů značky.

První Grand Slam sezóny 2024 je zpět. Tenisté #JomaTeam jsou již připraveni na účast na Australian Open mezi 14. a 28. lednem a patří mezi nejlepší na světě, kteří cestují do Melbourne, aby se tam utkali na tvrdém kurtu.

#JomaPlayers se budou snažit vyhrát tento turnaj v různých kategoriích ATP mužů a WTA žen, jednotlivců a čtyřher. Někteří z #JomaPlayers hrají v kvalifikačních kolech. Naopak ti, kteří v žebříčku ATP obsazují nejvyšší příčky, jdou přímo do hlavního turnaje.

Mezi Španěly Joma sponzoruje Alberta Ramose a Saru Sorribes ve dvouhře a Marcela Granollerse ve čtyřhře. Mezi mezinárodními hráči #JomaPlayers na Australian Open jsou Aleksander Vukic, Fábián Marozsán, Thiago Seyboth, Tomáš Macháč, Alex Müller, Daniel Galán, Facundo Díaz Acosta, Marie Bouzková, Magda Linette a Tamara Zidanšek ve dvouhře a Iván Dodig a Francisco Cabral ve čtyřhře. To je značky Joma na 112. ročníku Australian Open s několika inovacemi, které slibují, že bude plné emocí a překvapení.

Joma v tenise

V důsledku této silné přítomnosti se odráží nezadržitelný růst společnosti Joma v tenise, přičemž její hráči zaujímají přední příčky na nejdůležitějších mezinárodních turnajích. Konkrétně značka doprovázela své #JomaPlayers při přípravě na Australian Open a bude tak činit i během zbývajících akcí, které dokončí tuto sezónu. Vybavení všech a narůstající počet hráčů by nebylo možné bez výrazných investic do tohoto sportu. Jako konkurent v top 10 na celém světě ve sportovním oblečení a obuvi se Joma nepřestává překonávat, aby dosáhla nejlepší kvality na trhu.