Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA je novým oficiálním technickým dodavatelem Davis Cupu 2023

Personál, podavači míčků a rozhodčí budou nosit značku JOMA ve skupinové fázi a finále Davis Cupu 2023. Smlouva bude zahájena příští týden v Bologni, Valencii, Splitu a Manchesteru.

Joma a ITF dosáhly dohody, podle níž se nejvýznamnější španělská sportovní značka stane oficiálním technickým dodavatelem Davis Cupu 2023. V rámci tohoto partnerství budou mít podavači míčků, personál a rozhodčí oblečení Joma od skupinové fáze, která se bude konat mezi 12. a 17. zářím na čtyřech evropských místech. Proto bude celý technický tým nosit oblečení se slavným logem J, ve špičkové kvalitě a technologii. Tato skutečnost navíc poskytne novou příležitost přiblížit produkt mezinárodní veřejnosti předvedením v soutěži takového rozsahu.

Na druhou stranu, Joma bude mít několik federací a individuálních hráčů ve dvou hostitelských zemích. Ve Valencii bude Fuente de San Luis Pavilion hostit skupinu C, které se zúčastní Španělsko a Srbsko. Co se týče #JomaPlayers, budou tu Marcel Granollers a Albert Ramos se Španělskem a Tomáš Macháč s Českou republikou. Pokud jde o skupinovou fázi v Bologni, skupina A bude soutěžit v Unipol Areně, kde sídlí Italská tenisová a padelová federace sponzorovaná Joma. Ivan Dodig se zúčastní Splitu.

Davis Cup, Světový pohár mužů v tenise, je největší každoroční sportovní událostí, které se účastní více než 100 národních týmů. To posiluje rostoucí přítomnost španělské značky v tomto sportu.

O Joma v tenise

V rámci světa tenisu je Joma přítomna v několika evropských zemích a vybavuje své národní federace, jako je Královská španělská tenisová federace, Italská tenisová federace, Srbská tenisová federace nebo Slovenská tenisová federace. V posledních letech se navíc značka stále více prosazuje díky sponzorství významných španělských tenistů, jako jsou Pablo Carreño, Feliciano López, Marcel Granollers nebo Albert Ramos; nebo Beatriz Haddad, Marco Cecchinato nebo Iván Dodig mezi mezinárodními hráči.