Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

MACRON představuje oficiální řadu produktů pro světový pohár v rugby 2023

S narůstajícím nadšením pro mistrovství světa v ragby 2023 dnes značka sportovního oblečení Macron a World Rugby představily oficiální produktovou řadu turnaje, a to ve spolupráci s organizací World Rugby’s Global Master Licence IMG.

Řada inspirovaná francouzskou trikolórou obsahuje převážně typické modré, bílé a červené barvy hostitelské země a zahrnuje produkty pro muže, ženy a děti. Praktické a elegantní oděvy lze nosit v kteroukoli denní dobu a vyznačují se rafinovanou grafikou, vysoce kvalitními látkami a širokou škálou doplňků pro skutečně kompletní ležérní sportovní vzhled.

Nová řada sportovního oblečení věnovaná fanouškům rugby po celém světě se skládá ze dvou hlavních kolekcí: Event Collection a Capsule City Collection. Event Collection zahrnuje trička, polokošile a mikiny s designem založeným na logu turnaje, stejně jako pohodlné, vysoce výkonné nepromokavé a zateplené bundy.

Mezitím Capsule City Collection vzdává hold 10 francouzským městům, která budou zápasy hostit, a skládá se z výběru triček a mikin s grafikou „Mobius“ v logu turnaje. Kolekce také zahrnuje širokou škálu doplňků, jako jsou čepice, barety, sportovní tašky a šátky, vše přizpůsobené jmény hostitelských měst a oficiálním logem.

Jako oficiální dodavatel sportovního oblečení pro Mistrovství světa v ragby 2023 Macron také navrhl soupravy pro turnajové rozhodčí, zaměstnance a dobrovolníky.

Rostoucí partnerství mezi Macron a World Rugby dále potvrzuje růst a konsolidaci značky Macron jako přední mezinárodní značky sportovního oblečení ve světě rugby. Úspěch značky pramení z její schopnosti vytvářet špičkové technické oděvy na míru s důrazem na detail a italský vkus.