Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

Italská atletická federace se připojuje k JOMA

Joma přidala další federaci do své řady sponzoringů v atletice: Italskou atletickou federaci (FIDAL). S tímto novým sponzorstvím se značka ještě více etablovala v této sportovní disciplíně, kde již sponzoruje řadu národních týmů. Posledním, kdo se k Joma připojil, byl před pár měsíci Český atletický svaz.

Od 1. ledna bude celá italská atletika nosit produkty Joma ve všech svých kategoriích a ve všech soutěžích, kterých se v rámci federace účastní.

Tato sada oblečení byla navržena v souladu s kvalitativními a technologickými standardy, které společnost Joma charakterizují. Jedná se o kolekci vysoce prodyšných, lehkých a elastických oděvů. Vše bylo navrženo tak, aby se sportovci mohli pohybovat s naprostou svobodou a pohodlím.

Stručně řečeno, s touto novou dohodou o sponzorství spojují Joma a Italská atletická federace své síly při hledání nových výzev. A tak se připojuje k dalším federacím, které již značku Joma nosí, jako jsou mimo jiné Španělsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko a Irsko, ke kterým se nedávno přidala i Česká republika. Tento vzestup postavil značku Joma do čela atletiky na nejvyšší úrovni.