Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

MACRON

Macron je přední evropská společnost ve výrobě a prodeji sportovního oblečení, která působí ve čtyřech hlavních oblastech podnikání: Teamwear – sportovní dresy, sportovní oblečení a sportovní doplňky pro týmové sporty (fotbal, volejbal, basketbal, házená, atletika, běh, rugby, baseball); Merchandising – oficiální produkty pro volný čas a příslušenství pro příznivce klubů sponzorovaných značkou Macron; Run & Train – technické oblečení pro jednotlivé běžce a pro tréninky v tělocvičně; Padel – specializovaná kolekce pro raketové sporty, která vychází vstříc potřebám hráčů na všech úrovních; Athleisure – sportovně inspirované oblečení pro volný čas, pro ty, kteří chtějí nosit Macron i mimo sportovní aktivity.

Macron vděčí za svůj úspěch schopnosti interpretovat potřeby a požadavky těch, kteří sportují a potřebují vysoce kvalitní technické výrobky.

Macron pevně věří v hodnoty tvrdé práce a neustálého zlepšování. Sport vyžaduje úsilí, pot a vůli a Macron to ví. S ohledem na tuto filozofii vstoupil Macron do sportovního světa jako malý, ale silný hráč. Od té doby Macron rychle roste a podporuje týmy a sportovce na všech úrovních, usilovně pracujíc na tom, aby jim poskytl ty nejlepší technické produkty, které pomohou zlepšit jejich výkon. Síla naší vůle je naše síla.

picture