Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA INTER CLASSIC D/R set

JOMA INTER CLASSIC D/R set

Třídílný set skládající se z trička, trenýrek a štulpen. Tato kompletní sada vám umožní vstřelit každý gól pohodlně, volně se pohybovat a optimalizovat každý pohyb.

Kód varianty103280

Dostupnost Zvolte variantu, prosím

Pohlaví MUŽI/UNISEX

Materiál SYNTETIKA

Rukávy KRÁTKÉ

Značka JOMA

Barva Zvolte variantu, prosím

Velikost
6XS 5XS 4XS 3XS 2XS XS S M L XL 2XL 3XL

Cena od 1 310 Kč

Vyberte variantu
  • Materiál: 100% Polyester Interlock. Polyester je syntetické vlákno, zvláště odolné proti zvrásnění a trhání. Téměř neabsorbuje vlhkost a rychle schne. Materiál Interlock nabízí jemný a kompaktní povrch. Je roztažitelný, odolný a nenáročný na péči.

    Sada na fotbal a futsal. Model pro muže/chlapce. Tato sada se skládá z trička s dlouhým rukávem, kraťasů a štulpen, ideální pro hraní v chladném počasí. Byl navržen tak, aby doprovázel fotbalistu během nejnáročnějších minut každého tréninku nebo zápasu díky lehkému a prodyšnému materiálu, který zaručuje naprostou svobodu pohybu. Tričko s dlouhým rukávem má kulatý výstřih s kryty švů uvnitř, aby se zabránilo tření v této oblasti. Kromě toho nemá na bocích ani na ramenou švy, protože byly přesunuty na záda, aby se zvýšil komfort a svoboda pohybu hráče. Bezešvý design zabraňuje nepohodlí způsobenému švy a podporuje pohyb. Šortky s dvojitým systémem nastavení v pase: elastický pas, který se přizpůsobí tvaru fotbalisty s přidržovacím efektem oděvu, a vnitřní stahovací šňůrky pro přizpůsobení. Vyniká hladkým jednobarevným designem. Oba kusy byly vyrobeny z lehkého, pohodlného a robustního materiálu. Navíc je prodyšný. Jeho systém odvodu potu udrží tělo hráče vždy v chladu a suchu, aby mohli maximalizovat svůj výkon. Vyniká jeho klasický fotbalový design, k němuž ladí sublimační tričko se svislými pruhy ve dvou barvách a základní jednobarevné šortky. Tištěné logo Joma na obou položkách. Obsahuje dlouhé štulpny vyrobené z elastického, pohodlného a prodyšného materiálu. Polyamid je rychleschnoucí antibakteriální složka, která reguluje vlhkost a zabraňuje vzniku plísní způsobujících nepříjemný zápach. Elastická výztuha v horní části a na kotníku optimalizuje držení a padnutí a zabraňuje sklouznutí po noze během hry. Na přední straně je zakomponováno logo Joma.

Související produkty

ico
JOMA INTER CLASSIC set Materiál: 100% Polyester Interlock. Polyester je syntetické vlákno, zvláště odolné proti zvrásnění a trhání. Téměř neabsorbuje vlhkost a rychle schne. Materiál Interlock nabízí jemný a kompaktní povrch. Je roztažitelný, odolný a nenáročný na péči. Sada na fotbal a futsal. Model pro muže/chlapce. Tato sada se skládá z trička s krátkým rukávem, kraťasů a štulpen. Byl navržen tak, aby doprovázel fotbalistu během nejnáročnějších minut každého tréninku nebo zápasu díky lehkému a prodyšnému materiálu, který zaručuje naprostou svobodu pohybu. Tričko s krátkým rukávem má kulatý výstřih s vnitřními kryty švů, které zabraňují tření v této oblasti. Kromě toho nemá na bocích ani na ramenou švy, protože byly přesunuty na záda, aby se zvýšil komfort a svoboda pohybu hráče. Bezešvý design zabraňuje nepohodlí způsobenému švy a podporuje pohyb. Šortky s dvojitým systémem nastavení v pase: elastický pas, který se přizpůsobí tvaru fotbalisty s přidržovacím efektem oděvu, a vnitřní stahovací šňůrky pro přizpůsobení. Vyniká hladkým jednobarevným designem. Oba kusy byly vyrobeny z lehkého, pohodlného a robustního materiálu. Navíc je prodyšný. Jeho systém odvodu potu udrží tělo hráče vždy v chladu a suchu, aby mohli maximalizovat svůj výkon. Vyniká jeho klasický fotbalový design, k němuž ladí sublimační tričko se svislými pruhy ve dvou barvách a základní jednobarevné šortky. Tištěné logo Joma na obou položkách. Obsahuje dlouhé štulpny vyrobené z elastického, pohodlného a prodyšného materiálu. Polyamid je rychleschnoucí antibakteriální složka, která reguluje vlhkost a zabraňuje vzniku plísní způsobujících nepříjemný zápach. Elastická výztuha v horní části a na kotníku optimalizuje držení a padnutí a zabraňuje sklouznutí po noze během hry. Na přední straně je zakomponováno logo Joma.

JOMA INTER CLASSIC set

JOMA Skladem

1 220 Kč bez DPH: 1 008 Kč

Detail

benefits

Komplexní servis pro týmy

benefits

Týmové a množstevní slevy

benefits

Kvalitní technologie potisku

benefits

Doprava zdarma od 2000 Kč

benefits

Možnost zapůjčení vzorků

benefits

Na trhu působíme od roku 1995