Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA GOLD V dres

JOMA GOLD V dres

Pánský dres s krátkým rukávem vyrobený ze 100% recyklovaných polyesterových vláken. Po stranách obsahuje kousky síťoviny pro podporu pocení. Má elastickou část a raglánové rukávy pro větší volnost pohybu.

Kód varianty103239

Dostupnost Zvolte variantu, prosím

Pohlaví MUŽI/UNISEX

Materiál SYNTETIKA

Rukávy KRÁTKÉ

Značka JOMA

Barva Zvolte variantu, prosím

Velikost
S M L XL 2XL

Cena od 840 Kč

Vyberte variantu
  • Materiál: 100% Recycled Polyester. Vyrobeno ze 100% recyklovaného polyesteru, aby se snížil dopad na životní prostředí. Polyester je syntetické vlákno, zvláště odolné proti zvrásnění a trhání. Téměř neabsorbuje vlhkost a rychle schne.

    Pánský dres s krátkým rukávem na fotbal a futsal. Vhodný pro profesionální nošení v elitním fotbale. Vyrobeno ze 100% recyklovaného polyesteru v udržitelném výrobním procesu. Tímto způsobem pomáhá Joma pečovat o životní prostředí. Tento typ tkaniny šetrné k životnímu prostředí se vyznačuje kvalitou, pevností a snadnou údržbou. Má žebrovaný kulatý výstřih pro dosažení pohodlnějšího nošení. Má také raglánové rukávy pro větší svobodu pohybu. Má žebrovaný a síťovaný povrch pro optimalizaci padnutí a prodyšnosti. Byl vyroben ze 100% recyklovaného polyesteru v udržitelném výrobním procesu. Tímto způsobem pomáhá Joma omezit změnu klimatu a snížit množství znečišťujících plynů, které vypouští do atmosféry. Tento materiál je obzvláště lehký a odolný. Toto tričko je navíc vysoce prodyšné díky začlenění technologie Micro-Mesh System v oblasti švů, kde se hromadí nejvíce potu. Ventilační systém odvádí pot a pomáhá tělu fotbalisty zůstat v chladu a suchu, aby po cvičení neprochladl. Podobně zaručuje naprostou svobodu pohybu, takže hráč může hrát bezpečně. Pyšní se mimořádně elegantním designem díky zakomponování vyražených linií na přední straně. Vyšívané logo Joma.

Související produkty

benefits

Komplexní servis pro týmy

benefits

Týmové a množstevní slevy

benefits

Kvalitní technologie potisku

benefits

Doprava zdarma od 2000 Kč

benefits

Možnost zapůjčení vzorků

benefits

Na trhu působíme od roku 1995