Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA COURT tričko

JOMA COURT tričko

Pánské tričko s krátkým rukávem, vhodné na tenis a padel. Je navrženo tak, aby tenistovi nabídla, kromě pohodlí, svobodu pohybu. Velmi lehké a robustní.

Kód varianty103212

Dostupnost Zvolte variantu, prosím

Pohlaví MUŽI/UNISEX

Materiál SYNTETIKA

Rukávy KRÁTKÉ

Značka JOMA

Barva Zvolte variantu, prosím

Velikost
4XS 3XS 2XS XS S M L XL 2XL 3XL

Cena od 500 Kč

Vyberte variantu
  • Materiál: 100% Polyester Interlock. Polyester je syntetické vlákno, zvláště odolné proti zvrásnění a trhání. Téměř neabsorbuje vlhkost a rychle schne. Materiál Interlock nabízí jemný a kompaktní povrch. Je roztažitelný, odolný a nenáročný na péči.

    Pánské/chlapecké tričko s krátkým rukávem. Velmi lehké tričko s krátkým rukávem vhodné pro raketové sporty. Je navrženo tak, aby nabízelo pohodlnou hru, a proto je jeho hlavní charakteristikou lehkost, odolnost a pocení. Hrajte tenis a paddle tenis jako skutečný profesionál. Má výstřih do V vyrobený z elastické tkaniny pro volnost pohybu. Toto tréninkové a soutěžní tričko je vyrobeno z lehké, odolné tkaniny. Jeho přizpůsobivost doprovází tenistu při všech pohybech. Tímto způsobem bude hra dynamičtější a konkurenceschopnější. Kromě toho usnadňuje pocení nezbytné k zajištění pohodlnější hry pro hráče. Jeho design se vyznačuje dvoubarevným pruhem ve středu hrudi, který ladí s detailem krku a rukávů. Tištěné logo Joma.

benefits

Komplexní servis pro týmy

benefits

Týmové a množstevní slevy

benefits

Kvalitní technologie potisku

benefits

Doprava zdarma od 2000 Kč

benefits

Možnost zapůjčení vzorků

benefits

Na trhu působíme od roku 1995