Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

JOMA

Joma je španělská společnost, která se specializuje na výrobu sportovních dresů, sportovního oblečení a obuvi. Sídlo společnosti se nachází v Portillo de Toledo, v blízkosti správního centra provincie Toledo.

Společnost byla založena v roce 1965 Fructuoso Lópezem. Joma zahájila výrobu sortimentu s osmi zaměstnanci. Postupem času si Joma vybudovala pověst spolehlivého výrobce vysoce kvalitní fotbalové obuvi, fotbalových dresů, sportovní obuvi a volnočasového vybavení. V roce 1992 získala společnost první místo mezi prodejci sportovních bot ve Španělsku. V roce 1997 se Joma stala lídrem v prodeji fotbalového oblečení a obuvi díky vývoji nových typů sportovních bot ve spolupráci s fotbalisty a předními odborníky. Společnost byla založena jako malý provoz v Portillo de Toledo a v roce 2000 byla přeměněna na moderní podnik s provozními prostory. Joma vybudovala vlastní vědecké a výzkumné centrum, kde se vyvíjejí nové druhy sportovní obuvi ve spolupráci s Toledo Shoe Research Association a Institutem biomechaniky ve Valencii.

V roce 2009 společnost uzavřela sponzorskou smlouvu se španělskou atletickou federací, podle níž budou sportovci země vystupovat ve sportovním oblečení a obuvi Joma.

picture