Komplexní servis pro týmy

Týmové slevy

Kvalitní potisk

#Jomateam přidal 7 medailí na halovém mistrovství světa v atletice 2024

Halové mistrovství světa v atletice, které se konalo minulý víkend v Glasgow, skončilo několika medailemi pro atletiku #JomaTeam. Značka měla silné zastoupení s 15 sportovními federacemi.

Po XIX. ročníku halového mistrovství světa v atletice v Glasgow, první velké akci roku 2024, to byl pro fanoušky atletiky vzrušující víkend. O stupně vítězů zde bojovalo více než 650 sportovců ze 130 národností. Nakonec tři federace vybavené Joma dosáhly na celkem 7 medailí: 2 stříbrné a 5 bronzových.

Za prvé, Itálie ovládla zápas o medaile Joma v Glasgow, když FIDAL vyhrál stříbro ve skoku dalekém a v běhu na 60 metrů mužů s překážkami a vytvořil národní rekord. Kromě toho byly bronzové medaile ve vrhu koulí mužů a sprintu žen na 60 metrů.

Na druhou stranu španělská atletika RFEA přidala další dvě medaile: bronzové medaile v trojskoku žen a skoku dalekém.

Pódium v Jomě dokončila Slovinská atletická federace se třetím místem ve skoku vysokém mezi ženami.

Podobně delegace vybavené Joma uzavřely halové mistrovství světa v atletice, kde obsadily více než 20 míst finalistů.

V Glasgow bylo povoláno více než 15 federací Joma

Na halovém mistrovství světa v atletice se sešlo více než 15 národních federací s vybavením Joma: Španělsko, Itálie, Česká republika, Maroko, Mexiko, Chorvatsko, Srbsko, Slovinsko, Irsko, Rumunsko, Tunisko, Albánie, Ázerbájdžán, Moldavsko, Makedonie a Andorra. Tato úroveň demonstruje důvěru, kterou vysoká atletika vkládá do značky, těší se její vynikající kvalitě a nejlepším technickým vlastnostem, které jejich běžecké produkty nabízejí.